MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6398100
nr 639 8100
Vitrinskåp
England, längd: 180, djup: 35, höjd: 213
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 maj 2010
kl 19:16:01
100 kr
250 kr
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr